Organigrama

Equip directiu

Titular: Gna. Carme Solé
Directora: Antònia Garcia
Sotsdirectora: Gna. M. Nieves Gregorio
Cap d’estudis:
– Ed. infantil-Ed. primària:Rosa M. Pons
– ESO: Inmaculada Rodríguez
Coordinació de Pastoral: Joan Masip
Coordinació pedagògica: Roser Colea

Coordinacions

Coordinació TIC/TAC: Álvaro Vargas
Coordinació FEAC: Mercè Pàmies
Coordinació LIC: Marta Grinyó
Coordinació psicopedagògica: Laura Sugrañes
Caps de departament – ESO: Humanístic: Montserrat Barberà. Científic-Tecnològic: Joan Masip. Expressió: Jesús Sáiz

Comissió d’atenció a la diversitat
Montserrat Barberà, Marta Grinyó, Rosa M. Pons, Carme Àvila, Carles Mas, Lucía Ródenas, Inma Rodríguez, Laura Sugrañes i Francesc López.

Coordinació AICLE– escola multilingüe: Belén Martín

Equip de pastoral

Gna. Conchi Garcia, Gna. Ana Isabel Pérez, Antònia García, Mossèn Marcus Vinicius Teixeira, Joan Masip,  Laura Sugrañes i Jèssica Miró.

Equip Tac

 Álvaro Vargas, Roser Colea i Antònia Garcia

Educació Infantil

Professores tutores:
P3 A (Àligues): Cori Sánchez. P3 B (Nanos): Blanca Guinovart
P4 A (Taurons): Anna Jordà. P4 B (Balenes): Mercè Rubio
P5 A (Patinets): Aurora Masip. P5 B (Cotxes): M. Àngels Vilargonter

Coordinació: Anna Jordà

Altres professors/es:
Eduard Virgili, Cesc López, Laura Sugrañes, Elisabeth Gómez, Sara Salinas, Rosa m. Pons i Àngels Armengol.

Educació Primària

CICLE INICIAL
Professors/es tutors/es:
1r A: Laura Blanco. 1r B: Paula Duran
2n A: Mercè Pàmies. 2n B: Anna Sirolla

CICLE MITJÀ
Professors/es tutors/es:
3r A: Blanca Costa. 3r B: Jéssica Miró
4t A: Carme Avila. 4t B: Mercè Peirí

CICLE SUPERIOR
Professors/es tutors/es:
5è A: Francesc López. 5è B: Sònia Castellnou
6è A: Àfrica Cordón 6è B: Roser Colea

Coordinació: Domingo López

Altres professors/es:
Gna. Conchi García, Cesc López, Belén Martín,  Jesús Sáiz, Roser Gomis, Núria Olesti, Roger Aragonès, Judit Ramos, Ester Amigó i Àngels Armengol.

ESO

Professors/es tutors/es:
1r A: Maite Monllaó 1r B: Carles Mas
2n A: Inma Troyano 2n B: Conxi Ciurana
3r A: Marta Grinyó. 3r B: Álvaro Vargas
4t A: Marta Guaita. 4t B: Montserrat Barberà

A. Acollida: Lucía Ródenas

Altres professors/es:
Marta Àvila, Miquel Aguza, Antònia Garcia, Cori Garrit, Maite Monllaó, Joan Masip, Mireia Salvat, Inma Rodríguez, Jesús Sáiz,  i Gna. Conchi Garcia.